با تیشه به ریشه خود نزنید!

 

درباره دوره آموزشی

سلام امیر شیرمحمدلی هستم و در زمینه طراحی گرافیک دو بعدی، سه بعدی وچاپ فعالیت دارم در این آموزش می‌خواهم دانش و تجربه های خودم را که حاصل چندین سال فعالیت در بازار کار و در زمینه طراحی و چاپ هست در اختیار شما دوستان عزیز قرار بدهم تا سطح دانش‌تان را بالاتر ببرید.

البته به این نکته هم اشاره کنم که این آموزش در مورد طراحی گرافیک نیست و من به صورت تخصصی به مباحث چاپ خواهم پرداخت البته به صورت کلی با مبانی طراحی گرافیک و پارامتر‌های مهم آن آشنا خواهیم شد.

در این آموزش مراحل فرایند چاپ را که به صورت کلی به سه بخش پیش از چاپ/ چاپ و پس از چاپ تقسیم می‌شود به صورت گام به گام از ابتدایی‌ترین مباحث تا مباحث پیشرفته آموزش خواهم داد و یاد میگیرید که چه پارامتر‌هایی را در بخش‌های مختلف فرایند چاپ باید رعایت کنید تا یک کار با کیفیت و استاندارد به کارفرما تحویل دهید.

همچنین تا آ نجایی که امکانش هست محتوای آموزشی را به خلاصه ترین و کاربردی‌ترین شکل بیان خواهم کرد تا درگیر توضیحات اضافه و غیر کاربردی نباشیم.

نکته:

این آموزش به صورت کلی در سه فصل ارائه خواهد شد و هر فصل دارای بخش های مختلفی خواهد بود

فصل اول: مباحث پیش از چاپ

فصل دوم: مباحث چاپ

فصل سوم: مباحث پس از چاپ

حاصل دوره

شما در این دوره آموزشی که در سه فصل ارائه خواهد شد مباحث و مهارتهای مهمی را یاد خواهید گرفت که برای انجام پروژه‌های واقعی در بازار کار به آن نیاز خواهید داشت تا کسب و کارتان را با موفقیت آغاز کنید و حرفه ای و متخصص شوید. و پس از پایان دوره چند پروژه واقعی چاپ هم خواهیم داشت که در آن با نحوه آماده سازی محصولات چاپی قبل از ارسال به چاپخانه (چاپ افست) را یاد خواهید گرفت مثل کارت ویزیت، و بعد از آن مراحل و نحوه ثبت محصولات چاپی در وب سایت چاپخانه را یاد خواهید گرفت و در آخر پس از آن که طرح‌مان چاپ شد آن را بررسی خواهیم کرد.

شما می‌توانید این دوره آموزشی را از وب سایت فرانش دانلود کنید.

لینک دانلود

محصولات پر فروش

پر فروش ترین محصولات فروشگاه روکساوب

کارت ویزیت متخصص ارتوپدی

کارت ویزیت متخصص ارتوپدی کارت ویزیت متخصص ارتوپدی به صورت دو رو ط... 

1 امتیاز 5 ستاره

کارت ویزیت لایه باز دکوراسیون داخلی

کارت ویزیت لایه باز دکوراسیون داخلی کارت ویزیت لایه باز دکوراسیون داخلی به... 

1 امتیاز 5 ستاره

کارت ویزیت مزون

کارت ویزیت مزون کارت ویزیت مزون به صورت دو رو طراحی شده است. ر... 

1 امتیاز 5 ستاره

کارت ویزیت لایه باز عسل فروشی

کارت ویزیت لایه باز عسل فروشی کارت ویزیت لایه باز عسل فروشی به... 

1 امتیاز 5 ستاره