درباره استودیو امیر

امیر شیرمحمدلی هستم طراح گرافیک، عاشق کتاب، گل و گیاه و عکاسی. با تمام وجودم شغلم را دوست دارم و هر روز در حال آموختن و خواندن کتاب هستم تا رشد کنم و هر روز بهتر از دیروزم باشم. و دوست دارم هر آنچه را که در این سالها آموختم و تجربه کردم را در اینجا با شما به اشتراک بگذارم. امید است که بتوانم با انتقال آموخته‌ها و تجربیاتم باعث رشد و پیشرفت شما بشوم.


وب سایت استودیو امیر در زمینه آموزش نرم افزار های گرافیک و فروش طرح و فایل های آماده میباشد.


قوانین و مقررات استودیو امیر:

۱- کلیه فعالیت های وب سایت استودیو امیر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک می باشد. متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت استودیو امیر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از وب سایت استودیو امیر به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

۲- عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

۳- مشتری مسئول ارائه اطلاعات صحیح از جمله نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل و سایر اطلاعات درخواستی می باشد و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نامعتبر به عهده خود مشتری خواهد بود.

۴- تمامی حقوق برای استودیو امیر محفوظ است. فروش، انتشار و هر گونه کپی برداری از کلیه فایل ها، آموزش ها و غیره به هر روشی به هیچ عنوان مجاز نیست و پیگرد قانونی دارد.


لینک ثبت شکایت